ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.05.2017 | 11:52

Звинувачений у хабарництві суддя, який заявляв про «підставу» від СБУ, подав у відставку

Звинувачений у хабарництві суддя, який заявляв про «підставу» від СБУ, подав у відставку

На засiдання Вищої ради правосуддя, що вiдбудеться 11 травня, виноситься низка кадрових питань. Серед них – про розгляд рекомендацiй щодо призначень та звiльнень суддiв з Кропивницького. 

Як писав РК, планується призначення 6 суддiв. 

Заяву про вихiд у вiдставку подав Микола Сарап, суддя Кiровоградського районного суду. 

Нагадаємо, суддя пiдозрюється у вимаганнi хабара у три тисячi доларiв США за винесення судового рiшення з «умовним» строком покарання за виробництво наркотикiв ранiше засудженому. Як стверджувала прес-служба СБУ, Сарапа було затримано безпосередньо з хабарем у машинi. 

Сам суддя провину вiдкидає i подав до Вищої ради правосуддя заяву про тиск, у якiй заявив, що кошти йому пiдкинули пiд час затримання. Крiм того, суддя повiдомив, що пiд час обшуку його кабiнету працiвники СБУ зiрвали з дверей його кабiнету табличку з його iменем та посадою, як «трофейну». 

25 квiтня Вища рада правосуддя вiдмовила Генпрокуратурi у задоволеннi клопотання про вiдсторонення суддi вiд правосуддя на час слiдства. 

Пiд час розгляду питання презюмувалось, що прокуратурою вже направлено до суду обвинувальний акт стосовно суддi. Водночас пiд час розгляду клопотання було встановлено вiдсутнiсть доказiв щодо передачi справи до суду. З’ясовано, що справа перебуває на досудовому розслiдуваннi, однак матерiали клопотання не мiстять пiдтвердження продовження строку розслiдування.

696 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.