ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Знаний кропивницький письменник, журналіст, мистецтвознавець зустрівся з шанувальниками своєї творчости. ФОТО

Знаний кропивницький письменник, журналіст, мистецтвознавець зустрівся з шанувальниками своєї творчости. ФОТО

Учора, 10 грудня, в літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, відбулася творча зустріч із письменником Броніславом Куманським.

"Це чи не наймолодший член нашого обласного осередку Національної спілки письменників України", – так представила відомого мистецтвознавця, заслуженого журналіста України, а тепер ще й члена НСПУ, котрому позаторік уже перевалило за вісімдесят, модератор заходу співробітниця музею поетеса Антоніна Корінь.

Пан Броніслав розповів про свій життєвий шлях: від неповторного дитинства в містечку Олександрівка до творчого неспокою сьогодні. У цьому йому допомагала виставка світлин, книг, газетних публікацій «Броніслав Куманський: портрет в інтер’єрі творчості», підготовлена працівниками музею.

Цікаво, що коли письменник зачитував уривки зі своїх творів, зокрема з повісті «Соло на валторні», вони виявилися не спорадичними, а пов’язаними з музикою. І це не випадково, оскільки, крім колег по творчому цеху, журналістів, музейників та інших поціновувачів його творчості, у залі були присутні студенти Кіровоградського музичного коледжу. До речі, саме вони та їх викладачка-методистка Людмила Френчко задавали тон заходу, навперебій розпитуючи про таємниці письменницької праці. А Ореста Аурелія Квітка та Лілія Овчарук ще й прочитали власні вірші. Порадували й інструменталісти: гітарист Максим Мартіросян та бандуристка Дарія Дегтярьова

Тож, дякуючи працівникам музею за організацію зустрічі, Броніслав Петрович також побажав творчого росту юним музикантам і поетам коледжу.


Фото автора

350 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.