ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.04.2021 | 09:00

Жителів Кропивницького закликали не палити прибране сміття на кладовищах

Жителів Кропивницького закликали не палити прибране сміття на кладовищах

Усi кладовища Кропивницького готують до поминальних днiв. Про це сьогоднi, 5 квiтня, повiдомив заступник мiського голови Олександр Вергун, який разом з т.в.о начальника ГУ ЖКГ мiської ради Тетяною Савченко проiнспектували хiд та якiсть прибирання Лелекiвського кладовища. 

Доручення якнайшвидше розпочати наведення ладу на територiї цвинтарiв надав мiський голова Андрiй Райкович. Розпорядження, за iнформацiєю директора КП "Ритуальнi послуги" Юрiя Вiсяннiкова, одразу почали виконувати. Сьогоднi працiвники пiдприємства прибирають територiї вiд смiття, обрiзають сухi вiття дерев, у лiсосмузi бiля цвинтаря теж вигрiбають смiття, якого за зиму накопичилося чимало.

"Настав перiод, коли на кладовища масово почали приходити мiстяни, щоб поприбирати могили своїх рiдних та близьких. Смiття вони залишають бiля дорiг та смiттєвих бакiв, тому наше КП органiзовує його вивезення. У цiлому робота триває, але я наголосив на необхiдностi її активiзувати, щоб не допустити перенакопичення смiття", – зауважив Вергун.

Також посадовець закликав мiстян у жодному разi не палити зiбране смiття, його зберуть i централiзовано вивезуть із кладовищ.

167 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.