ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.09.2014 | 11:23

Жителів Кіровоградщини хоче ощасливити безробітній, без вищої освіти кандидат у депутати

Жителів Кіровоградщини хоче ощасливити безробітній, без вищої освіти кандидат у депутати

Згідно з даними Центрвиборкому, кандидатами в народні депутати від Кіровоградської області вже зареєстровано три особи. Вчора кандидатом до ВР по 102 виборчому округу з центром в Знам’янці, зареєстровано уродженця Київської області, безпартійного і безробітнього Віктора Бойка. 

Віктор Олексійович народився 30 сiчня 1959 року в селі Сухий Яр Ставищенського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Сухий Яр Ставищенського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.

"МОЯ ПРОГРАМА, як кандидата в народні депутати, БАЗУЄТЬСЯ не на пустопорожніх обіцянках, а НА КОНКРЕТНИХ  ВАЖЛИВИХ СПРАВАХ НАШОГО ОКРУГУ І ПОТРЕБАХ ВИБОРЦІВ, ВИРІШЕННЯ ЯКИХ – МОЄ ЗАВДАННЯ!", - пише кандидат у депутати в своїй передвиборчій програмі.

Віктор Бойко обіцяє: надати сил місцевим підприємствам та створити сприятливі умови для розвитку малого та середнього бізнесу на Кіровоградщині, поремонтувати за бюджетні кошти дороги, газифікувати села і багато іншого. Ознайомитися з програмою можна тут. 
1754 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.