ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.08.2020 | 14:15

Жителі області збували наркотики через мережу інтернет

Жителі області збували наркотики через мережу інтернет

Органiзатори iнтернет-магазину, двоє жителiв областi вiком 21 та 19 рокiв. Вони розмiстили електронний ресурс на одному iз популярних меседжерiв. Для отримання коштiв використовували платiжнi картки та термiнали. Збували вже реалiзованi наркотики шляхом закладок. Про це поінформували у секторі комунікації поліції Кіровоградщини.

У рамках розслiдування кримiнального провадження працiвниками Управлiння боротьби з наркозлочиннiстю в Кiровоградськiй областi ДБН НПУ України спiльно зi слiдчими Кропивницького вiддiлу полiцiї, задокументували протиправнi дiї пiдозрюваних.

У ходi проведення санкцiонованих обшукiв за мiсцем їхнього проживання, полiцейськi вилучили 13 полiетиленових пакункiв з канабiсом, пакунки з метамфiтамiном, пристрої для курiння наркотичних засобiв, налiпки з рекламою iнтернет-магазину.

Осiб затримали у порядку ст. 208 Кримiнального процесуального кодексу України.

Вилучене направили на дослiдження до Кiровоградського науково-дослiдного експертно-кримiналiстичного центру МВС України.

За висновком експертизи за цим фактом прийняму рiшення щодо притягнення громадянина до кримiнальної вiдповiдальностi за ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв) Кримiнального кодексу України. За такi дiї особi загрожує позбавлення волi на териін до дванадцяти рокiв з конфiскацiєю майна.

Читайте також: У Кропивницькому у двох мiсцевих мешканцiв виявили наркотичнi речовини 

259 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.