ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.07.2019 | 11:22

Жителі Нового підтвердили намір приєднати селище до міста Кропивницького. ФОТО

Жителі Нового підтвердили намір приєднати селище до міста Кропивницького. ФОТО

Важливе питання для Нового – чи приєднуватися до Кропивницького – вирішували вчора, 14 липня, на сходці мешкаців селища. До Нового завітали на збори міський голова Кропивницького Андрій Райкович та його заступники, секретар міської ради Андрій Табалов та частина депутатського корпусу, керівники управлінь міськради.

Після виступів та обговорень 1276 із 1323 присутніх на заході новенців висловилися за те, аби в майбутньому стати мікрорайоном обласного центру.

«На порядку денному – всього одне питання: про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення», – зазначив на початку зібрання головуючий Олександр Шаров.

Влада Кропивницького – за те, щоб селище розвивалося та інтегрувалося в життя обласного центру, наголосив Андрій Райкович.

«Серед пріоритетів – розвиток транспортної інфраструктури. Ми ніколи не розглядали селище відокремлено від міста. У нас – спільні плани, вони мають бути стабільним, зрозумілими. Ми вже поліпшили систему пасажироперевезень. Так, 274-ий автобус виконує і важливу соціальну місію, він переводить пільгові категорії, він добре це робить, бо нарікань на "гарячу лінію" не надходить», – зауважив очільник міста.

І дадав, що місто нині розвивається, тож від цього є вигоди і для новенців. Так, для них, зокрема, доступні медичні центри з сучасним обладнанням.

Депутатський корпус весь час працює над тим, щоб проблеми Нового були відображені в програмі розвитку обласного центру, додав Андрій Табалов. 

«Щоб поліпшення життя в усіх площинах не припинялося, треба об’єднуватися. Чотири роки поспіль триває робота над приєднанням селища до обласного центру. Ми постійно працюємо над тим, щоб вам було комфортно. Ви маєте гарні спортивні, творчі колективи. У нас багато роботи попереду, щоб усе, що маєте, розвивалося», – зазначив очільник депкорпусу міськради Кропивницького.
Приєднання має бути взаємовигідним, наголосив голова селищної ради Сергій Денисенко.

«Вирішення питання об'єднання не слід відкладати. Нам важливо правильно порахувати всі полюси і мінуси від приєднання. Мешканці селища пропонують укласти меморандум чи договір», – підкреслив селичний голова.

Він констатував, що на сьогодні видатки селища становлять понад 50 мільйонів, а надходження – 18 мільйонів.

«Наша громада активна. Треба прийняти правильне рішення про наше майбутнє. Нині працює комісія з вивчення питання варіантів об'єднання», – додав депутат селищної ради Юрій Продунець, говорячи про те, що є ще й варіант створенння ОТГ з селом Грузьким.

Напередні вночі до поштових скриньок новенців хтось повкидав агітки на користь об’єднання не з Кропивницьким, а саме з Грузьким.

Керівництво селищної ради лише вимагає, але нічого не робить, щоб селище розвивалося, вважає громадський активіст, мешканець селища Микола Гречуха. Він переконаний, що на часі – ревізія земель Нового.

Насамкінець переважна більшість жителів селища підтримали приєднання Нового до Кропивницького: за  проголосували 1276 жителів селища, 40 – проти, а 7 –  утрималися.


1259 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.