ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.06.2015 | 15:48

Земля розбрату: військовослужбовці Кіровограда не можуть отримати земельні ділянки

До Штабу юридичної допомоги військовослужбовцям, що діє при ГО «Рідний Кіровоград» за останній рік надійшло кілька сотень звернень від учасників АТО. Більшість з них стосуються отримання статусу учасника бойових дій та оформлення земельної ділянки. За словами юриста штабу Антона Красова, чимало військових не можуть реалізувати своє законне право на отримання земельного наділу.

Як раніше повідомляв «РК», в обласному центрі довкола землі для учасників АТО розгорівся скандал. Реєстр черги бійців на отримання землі одночасно вели у міській раді і у громадській правозахисній організації «Спілка об’єднаних війною жінок». Через це відбулась плутанина і бійці, які були внесені у списки, прочекавши багато часу, так і не отримали земельної ділянки. У міськраді кажуть, що наразі вільної землі у місті немає.

Антон Красов наголошує, що міські посадовці записують претендентів на земельний наділ у якийсь свій службовий журнал, хоча за законом повинні приймати офіційну заяву, ставити на ній печатку й дату надходження. Цей документ засвідчує внесення особи до реєстру, його копія зберігається у військового.

«Були неодноразові випадки, коли нам скаржились військові через те, що їх вносили в той журнал, а потім записи десь губились і в результаті так ніхто землю й не отримав. Також хлопці говорять, що у міськраді вже відмовляються брати заяви на отримання землі, мотивуючи відсутністю землі. Проте це назаконно. Заяву вони мають взяти у будь-якому випадку і поставити військового у чергу»,- говорить юрист.

Наразі черга на отримання землі є непублічною, що породжує велику плутанину й у родичів військових зароджуються сумніви щодо законності усіх цих маніпуляцій. У Юрштабі наголошують, що готові завжди надати консультацію з приводу оформлення землі, а також допомогти оформити усі необхідні для цього документи.  

Звертатися за допомогою можна за адресою вулиця Шевченка, 60, або за телефоном 067-520-55-99. 

1093 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.