ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.02.2020 | 14:15

Завтра у Кропивницькому стартує ХХV Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Провесінь"

Завтра у Кропивницькому стартує ХХV Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Провесінь"

Відзавтра, 28 лютого, і до 3 березня у Кропивницькому вируватимуть справжні музичні пристрасті. Кіровоградський музичний коледж та музичні школи № 2 імені Юлія Мейтуса і № 1 імені Генріха Нейгауза прийматимуть найталановитіших майстрів гри на народних музичних інструментах. Стартує ХХV Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Провесінь", інформує пресслужба міської ради.

Ваги і престижності фестивалю додає той факт, що він проходить під патронатом факультету народних інструментів Національної музичної академії імені П.І.Чайковського, професорсько-викладацький склад якого традиційно очолює склад журі в усіх номінаціях.

За 25 років фестиваль-конкурс "" набув статусу найбільшого академічного народно-інструментального форуму на теренах України. На цьогорічний конкурс надійшла рекордна кількість заявок. 450 конкурсантів з усіх областей України змагатимуться за право отримати почесне звання лауреата «Провесені».

Організатори обіцяють, що програма фестивалю-конкурсу буде надзвичайно цікавою та дивовижно різнобарвною за формою і змістом.

У п’ятницю, 28 лютого,  о 16.00 «Провесінь» урочисто відкриють своїми виступами творчі колективи та солісти Кіровоградського музичного коледжу: оркестр народних інструментів "Дивертисмент", ансамбль "Anima" та ансамбль бандуристів "Мальви".

У суботу, 29 лютого, на шанувальників музичної творчості чекає зустріч з  лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів доцентом Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського Владиславою Білоус (домра) та викладачем Київської середньої спеціальної музичної школи імені М.В.Лисенка Олексієм Тараном (гітара). Початок концерту о 16.00.

1 березня в рамках фестивалю-конкурсу заплановані:

круглі столи та майстер-класи за участю голів журі конкурсу (10.00);

концерт-презентація авторської збірки викладача МШ № 1 імені Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького Оксани Горобченко "Сповідь чарівних струн" (11.00);

нагородження та концерт лауреатів у І-ІІ віковій категорії (13.00);

концерт за участю лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів студентів НМАУ імені П.І.Чайковського Владислава Ваколюка (бандура) та дуету акордеоністів "ETERNAL SOUND DUO" у складі Василя та Віктора Кравчуків (16.00).

29 лютого та 2 березня – дні конкурсних  прослуховувань у різних вікових категоріях та номінаціях за інструментами.

А нагородження переможців та концерт лауреатів у ІІІ-IV вікових категоріях відбудуться 3 березня. Початок урочистостей – о 14.00.


202 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.