ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.10.2017 | 13:20

Завтра у Кропивниицькому розпочнеться опалювальний сезон

Завтра у Кропивниицькому розпочнеться опалювальний сезон

Опалювальний сезон у Кропивницькому розпочнеться iз 22 жовтня. Вiдповiдне рiшення прийняла мiська комiсiя з питань техногенно – екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй на своєму позачерговому засiданнi. Про це iдеться на сайтi мiської ради.

Пiдставою для скликання позачергового засiдання стали численнi скарги вiд батькiв дiтей дошкiльних навчальних закладiв, пацiєнтiв медичних установ щодо недотримання санiтарного температурного режиму в примiщеннях закладiв соцiально-культурної сфери Кропивницького.

Як повiдомила начальник управлiння освiти мiської ради Лариси Костенко, станом на сьогоднi в закладах освiти працюють шiсть модульних газових котелень, котельня на твердому паливi i електрокотельня. У той же час без опалення залишаються 30 дошкiльних закладiв, i у кiмнатах доводиться включати електрообiгрiвачi.

Ситуацiя в закладах охорони здоров’я подiбна, вiдзначила заступник начальника управлiння охорони здоров’я Лариса Кудрик. Поки що опалюються примiщення пологового будинку №1 та одна амбулаторiя загальної практики сiмейного типу. Тмпература в закладах коливається вiд 14 до 18 градусiв тепла.

"Мiська влада виконала всi умови входження в новий опалювальний сезон, - вiдзначив заступник мiського голови Олександр Мосiн. – Виконавчий комiтет прийняв рiшення про початок опалювального сезону 12 жовтня, мiська рада дала згоду на реструктуризацiю боргу КП «Теплоенергетик» за природнiй газ перед НАК «Нафтогаз України», передбачила фiнансовi гарантiї сплати частини заборгованостi за 2017 рiк, обидва теплогенеруючих пiдприємства Кропивницького включенi до реєстру реструктуризацiї, з обома пiдприємствами укладенi угоди на постачання природного газу".

У той же час, пiдкреслив Олександр Мосiн, процес реструктуризацiї ще не розпочався, КП «Теплоенергетик» i ДП «Кiровоградтепло» мають значну заборгованiсть за газ, тож номiнацiї, чи, iнакше, лiмiти на газ вони не отримали.

Вiдповiдно до прийнятого комiсiєю рiшення, теплогенеруючим пiдприємствам мiста КП «Теплоенергетик», ДП «Кiровоградтепло» доручено розпочати опалювальний сезон 2017/2018 року у Кропивницькому iз 22 жовтня 2017 року.

624 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.