ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.10.2015 | 18:04

Завдяки соціальній ініціативі, кіровоградський УТОС погасив заборгованість із зарплати

Не перший рік благоустрій Кіровограда прикрашають вироби із дерева та заліза, які виготовляють працівники учбово-виробничого підприємства УТОС. Десятки яскравих дитячих майданчиків, які за якістю не поступаються зарубіжній продукції, металеві ковані арки, красиві лавки і паркани – усе це виробляють на особливому кіровоградському підприємстві. Особливому через те, що з 54 працівників, 28 – люди з обмеженими фізичними можливостями. Проте мало хто знає про проблеми УТОСу. У зв’язку з фінансовою кризою, а потім і війною в країні, підприємство стало отримувати все менше й менше замовлень. Почались фінансові труднощі, заборгованість із зарплати.

Керівник підприємства Вадим Савченко говорить, що доводилось зводити кінці з кінцями. Аби підприємство, що має важливе соціальне навантаження, не закрилось, було впроваджено нові види робіт, розширено перелік послуг.

Проте справжню допомогу, плече підтримки підставив відомий кіровоградський політик і громадський діяч Андрій Табалов. Співпрацю з підприємством від налагодив кілька років тому. Завдяки великим замовленням, які робив Андрій Табалов, підприємство почало покращувати своє фінансове становище, вдалось погасити заборгованість із заробітної плати. Разом з тим, громадський діяч на кожне свято відвідує колектив УТОСу з подарунками. Минуло року на його замовлення утосівці виготовили красиву ковану арку, яку зі світлинами учасників АТО з Кіровоградщини, розмістили у Ковалівському парку. Цього року було замовлено кілька десятків дитячих майданчиків.

Керівник підприємства Вадим Савченко говорить, що завдяки тому, що Андрій Олександрович «рекламує» УТОС перед своїми друзями і колегами, до них почало приходити усе більше клієнтів. «Станом на 2014 рік у нас була заборгованість із зарплати 170 тисяч. Наразі її вдалось погасити. Також ми відремонтували приміщення підприємства, закупили твердопаливний котел. Усе це завдяки співпраці з Андрієм Олександровичем. На прикладі нашої ситуації, я бачу, що він хороший господарник і може вивести з кризи підприємство. Думаю, що на посаді міського голови він зробить ще більше. Я йому довіряю, адже бачу конкретні справи», - наголошує Вадим Савченко.


3529 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.