ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.11.2016 | 09:05

Затягування добудови «військового будинку» у Кропивницькому пов’язане з бюрократичною тяганиною

Затягування добудови «військового будинку» у Кропивницькому пов’язане з бюрократичною тяганиною

Будівництво військового будинку по вулиці Космонавта Попова, 16/17 у Кропивницькому, кілька місяців тому зупинилося. І хоч зовнішні роботи майже виконані, облаштування будівлі всередині чомусь тривалий час не проводилося. Раніше у коментарі РК заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко повідомляв, що внаслідок того, що будівництво тривалий час було зупинено, в будівлі виникли пошкодження. Підрядники спочатку займалися їх ліквідацією. Під час апаратних нарад керівництво області заявляло, що на добудову житла не вистачає близько 7 мільйонів гривень.

РК направив запит до Міноборони України з проханням роз’яснити, коли кошти на будівництво надійдуть і чи завершать усі роботи до вказаного у договорі терміну.

У запиті, що надійшов у відповідь йдеться, що роботи виконує підрядна організація ТОВ «Київ-Інстал». Уже виконано робіт на 11 мільйонів 355 тисяч 613 гривень, що складає 93,9% від запланованого. Розпорядженням Кабміну від 11 травня 2016 року на добудову будинку передбачено ще 7 мільйонів 200 тисяч гривень.

Однак Комітет ВР з питань бюджету погодив це розпорядження лише 10 червня 2016 року, а Міністерство фінансів України затвердило паспорт бюджетної програми лише 8 липня. Фактичне фінансування почалося у серпні. Затримка будівництва пов’язана із затягуванням виділення фінансування.

До кінця жовтня має відбутися закупівля будівельно-монтажних робіт, житловий комплекс планують здати в експлуатацію у грудні цього року.

Нагадаємо, ще бувши у статусі народного депутата Андрій Табалов заявив, що добудова «військового» будинку для нього є справою принципу. Юридичний штаб допомоги військовим, що діє при приймальні Андрія Табалова направив низку звернень до Міноборони з вимогою звернути увагу на проблемний будинок. Також було організовано чимало спільних з волонтерами і родинами військових суботників поблизу довгобуду.

3313 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.