ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.05.2017 | 14:31

Заступника прокурора Кiровоградської областi, звинувачуваного у хабарництвi, судитимуть

Заступника прокурора Кiровоградської областi, звинувачуваного у хабарництвi, судитимуть

Обвинувальний акт у кримiнальному провадженнi щодо заступника прокурора Кiровоградської областi Олексiя Варакiна скеровано до суду.

Про це повiдомила громадська органiзацiя «Центральноукраїнський антикорупцiйний офiс» на своїй сторiнцi у фейсбуцi посилаючись на спецiалiзовано антикорупцiйну прокуратуру.

«У сiчнi 2017 року прокурора було затримано за фактом пропозицiї та надання неправомiрної вигоди в розмiрi 1 тис. доларiв США в iнтересах третьої особи вiйськовому прокурору Кiровоградського гарнiзону за неподання апеляцiйної скарги на рiшення суду Спецiалiзованою антикорупцiйною прокуратурою 30 травня 2017 року обвинувальний акт скеровано до Ленiнського районного суду мiста Кiровограда для розгляду по сутi.

За повiдомленням спецiалiзованої антикорупцiйної прокуратури з метою забезпечення об’єктивностi судового розгляду, з урахуванням займаної посади обвинуваченого, одночасно з направленням обвинувального акту до суду за правилами ст. 32 КПК України, САП скеровано клопотання до Вищого спецiалiзованого суду України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ про направлення кримiнального провадження для розгляду до iншого суду iншої областi.

Зi своєї сторони громадська органiзацiя iнформує, що дружина пiдозрюваного прокурора Наталiя Варакiна працює суддею Кiровського райсуду м. Кропивницького», - iдеться в повiдомленнi. 

2410 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.