ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Заслужений журналіст України Валерій М’ятович передав кропивницькому музею рідкісні знімки з власного архіву. ФОТО

Заслужений журналіст України Валерій М’ятович передав кропивницькому музею рідкісні знімки з власного архіву. ФОТО

Фонди літературно-меморіального музею І.Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, поповнилися новими надходженнями.

Минулої середи, 28 квітня, кропивницький журналіст і автор роману "Номенклатурний декамерон" Валерій М’ятович поділився з музеєм світлинами з власного архіву. На них зафіксовані події, пов'язані з обласною газетою "Народне слово", а також відомими особистостями краю – Володимиром Панченком, Леонідом Куценком, Світланою Барабаш та іншими.

Зокрема, за світлинами можна дізнатися, як вручали дипломи лауреатів заснованої газетою літературної премії імені Володимира Винниченка Володимиру Панченку, Григорію Клочеку, про відвідання Чигиринщини сином і внуком видатного поета Євгена Маланюка тощо.

Валерій М'ятович передав також лист легендарного білоруського письменника Василя Бикова, датований 1984 роком.

"Країна готувалася до відзначення сорокаріччя перемоги над фашистськими загарбниками, і я, на той час редактор Кіровоградської районної газети "Зоря комунізму", знаючи, що Василь Биков визволяв Кіровоградщину, звернувся до нього з проханням поділитися спогадами. Адреси не знав, тому послав листа на спілку письменників Білорусії. Невдовзі редакція отримала відповідь", – згадує журналіст.

Директорка  літературно-меморіального музею ІванаКарпенка-Карого Лариса Хосяінова щиро подякувала гостю за подарунки та змістовне спілкування.

Фото автора

14365 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.