ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.07.2020 | 11:26

Замінили іншим: Олександра Дануцу зняли з посади керiвника обласного осередку партії "Слуга народу"

Замінили іншим: Олександра Дануцу зняли з посади керiвника обласного осередку партії "Слуга народу"

Керiвником Кiровоградського обласного осередку "Слуги народу" замiсть Олександра Дануци став Микита Потураєв. Про це йдеться на сайті LB.ua.

Ранiше Потураєв був прикрiплений до Кiровоградщини як нардеп-куратор. 

"Потураєв повiдомив у телефоннiй розмовi, що мене знiмуть із посади голови Кiровоградської обласної органiзацiї нашої партiї. Аналогiчне повiдомлення я отримав вiд голови партiї "СН" Олександра Корнiєнка. Жодних пояснень про причини рiшення зняти мене та мотивацiї я не почув i не отримав. Учора вища рада партiї остаточно затвердила це рiшення. I його ухвалили в односторонньому порядку, без моєї участi i жодних пояснень", – прокоментував Дануца.

Вiн звернув увагу на те, що новий голова Кiровоградської обласної органiзацiї Потураєв був призначений без дотримання внутрiшньопартiйного регламенту – без обов'язкового проведення конференцiї обласної органiзацiї.

У свою чергу новий голова Кіровоградської обласної організації, народний депутат фракції "Слуга народу" Микита Потураєв зазначив, що насправді не було виключення Дануци. 

"Оскільки сам процес призначення не закінчили. Інформація про те, що він очолить партійну організацію, була дещо передчасною. В області непроста політична ситуація. У нас дуже хороші стартові позиції. Але це не означає, що на нас не чекає жорстка політична боротьба. Відповідно, винятково з цих міркувань ухвалили рішення, щоб я там був не просто як куратор виборів, а й очолив партійну організацію. Тому це не заміна, а посилення позицій", – розповів Потураєв.

Станом на 10 липня на офіційному сайті "Слуги народу" досі є інформація, що на посаді керівника регіону перебуває Олександр Дануца.

Як раніше повідомляв РК, членами ради Кіровоградської обласної партійної організації стали Микита Потураєв, Юрій КузьбитІгор МурдійБогдан ТорохтійОлег Воронько та Олег Тарасов.

414 1
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.