ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.02.2020 | 09:18

Закохані та щасливі: як кропивничани відзначають день святого Валентина

Закохані та щасливі: як кропивничани відзначають день святого Валентина

Сьогодні, 14 лютого, – День святого Валентина, свято для українців нове, при цьому для багатьох доволі очікуване. Допоки одні прихильники свята закоханих приписують йому магічні та романтичні відтінки, інші обожнюють його під прицілом комерційних поглядів. Тобто виграють і закохані романтики, і підприємливі прагматики. 

Провівши мініопитування на предмет того "святкувати чи ні, а якщо святкувати, то як?", журналісти РК дійшли висновку, що у Кропивницькому думки щодо доцільності відзначення Дня святого Валентина розділися. Тому ті, хто не планував сьогодні нічого святкувати, залишилися поза подальшим опитуванням, а ті, для кого це – особливий день і хто його відзначає, розповіли, як і чому це роблять. 

"Це, на мій погляд, чудове свято, ще один привід подбати про кохану людину, Проте радувати і дивувати слід не лише у день святого Валентина. Жінку треба любити і дарувати їй приємні емоції щодня, а свято – ще одна можливість проявити свою любов, яка для мене, насамперед, – відповідальність за кохану людину. На мою думку, ідеальний сценарій святкування – це коли кохана людина робить якийсь приємний сюрприз, дарує емоцію, коли ця емоція вельми позитивна, світла, неочікувана. Щоб не бути банальним цього дня, треба подбати про подарунок завчасно. Треба готуватися, подумати, що хотіла б кохана людина. Я, наприклад, намагаюся запам’ятовувати, що любить моя дружина, про що мріє, на що реагує позитивно. Є певні нюанси, на які слід зважати. Кажуть, деталі важливі не лише у роботі детектива чи слідчого, а й у спілкуванні зі своєю половинкою. Для мене найкращий подарунок – це просто побути поруч із коханою людиною і відчути її ніжність, увагу. Посидіти, поспілкуватися певний час, не заглядаючи в телефони, у сімейному колі. Сьогодні ввечері, гадаю, і дружина зробить мені подарунок, приготує смачну вечерю. Насправді, ми так проводимо час не тільки у свята, а просто намагаємося, коли є можливість, вечеряти разом. Це не приурочено до певного свята, а просто така сімейна традиція", – поділився секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.
"Для мене день святого Валентина – завжди дуже важливе та очікуване свято. Сьогодні – це символічний день, коли я освідчуюся в коханні своєму чоловіку, сину, батькам, сестрі та близьким друзям. Вважаю, що проявів, як сказати про кохання, – дуже багато і саме в цей день треба це робити максимально. Звичайно, очікую сюрпризів, і, як підліток у душі, сподіваюся на анонімну валентинку. Але одне, що я точно усвідомила, – справжне кохання – це результат наполегливої праці і взаємних компромісів. А як будемо відзначати? То це запитання до мого чоловіка Василя", – зазначила начальниця юридичного управління міськради Марина Смаглюк.
"Це свято кохання. Люди по-різномну до нього ставляться, мовляв, не християнське. Але, я вважаю, що це – день світлих почутів та щирих емоцій. Тому я його відзначаю у сімейному колі. У цей день я готую святкову вечерю для коханої дружини та мами", – розповів депутат міської ради від фракції "Наш край" Олег Краснокутський.
"День закоханих – це нагода зайвий раз нагадати всім про те, що в житті існує кохання, підстава нагадати своїй половинці, що ви є і що кохаєте, нагода тим, хто без пари задуматися, чи потрібно воно вам. Цей день відзначаю, для коханого готую сюрприз", – каже волонтерка Наталія Салімова.
"День святого Валентина для мене звичайний день. Можливо, ще одна нагода сказати коханій про свої почуття та поцілувати її. Подарунок – це валентинка та обіцінка подорожуватий надалі", розповів керівник пресслужби міської ради Сергій Якунін.
"Відверто кажучи, 14 лютого для мене це – один із 365 днів у календарі. Якщо люди кохають один одного, то вони повині проявляти свої почуття щодня, а не тільки у день святого Валентина. У нас із чоловіком є більш важливі сімейні дати, які ми святкуємо. День закоханих проведемо у родиниму колі, буде традиційна сімейна вечеря", – зауважила викладачка ЦДПУ імені Володимира Винниченка Ірина Ткаченко.
207 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.