ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.10.2020 | 14:46

За вiдмивання злочинно привласнених коштiв судитимуть керiвника пiдприємства з Новомиргородського району

За вiдмивання злочинно привласнених коштiв судитимуть керiвника пiдприємства з Новомиргородського району

За процесуального керiвництва обласної прокуратури завершили досудове розслiдування щодо керiвника одного з товариств з обмеженою вiдповiдальнiстю за вiдмивання злочинно привласнених коштiв у розмірі понад 800 тисяч гривень. Про це поінформували у пресслужбі прокуратури області.

За даними слiдства, обвинувачений, перебуваючи на посадi директора одного з ТОВ з iноземними iнвестицiями шляхом зловживання службовим становищем та легалiзацiєю доходiв одержаних злочинним шляхом, вчинив розтрату ввiреного йому майна – сiльськогосподарської технiки, через реалiзацiю її за цiною нижчою середньоринкової. У результатi вказаних протиправних дiй товариству заподiяли шкоду на 830 тияч гривень.

Окрiм того, у перiод  з квiтня 2016 року до червня 2017 року обвинувачений вчинив низку правочинiв із коштами одержаними внаслiдок вчинення суспiльно небезпечного протиправного дiяння, що передувало легалiзацiї (вiдмиванню) доходiв, на 773 тисячі гривень.

Керiвника товариства обвинувачують у вчиненнi кримiнальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодiння ним шляхом зловживання службовим становищем), та ч. 1 ст. 209 (вiдмивання доходiв одержаних злочинним шляхом) КК України. Нині обвинувальний акт скерували на розгляд до Новомиргородського районного суду.

Досудове розслiдування кримiнального провадження здiйснювали слiдчi слiдчого управлiння ГУ ДФС в Кiровоградськiй областi.

Читайте також: Прокуратура Кіровоградщини вимагає повернути державi водосховище площею понад 500 гектарів 

395 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.