ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.07.2014 | 12:42

За тиждень на лікування кіровоградського десантника небайдужі зібрали 10 тисяч доларів

За тиждень на лікування кіровоградського десантника небайдужі зібрали 10 тисяч доларів

Всього лише за тиждень на лікування нашого земляка, десантника Олександра Пономарьова, небайдужі зібрали 10 тисяч доларів. Але це лише десята частина від необхідної суми на лікування в Ізраїлі, де його можуть поставити на ноги. Про це сьогодні "РК" повідомила його дружина Олена. 

"Сашко отримав тяжке поранення під Червоним Лиманом, виконуючи завдання у складі розвідгрупи. Снайперська куля пройшла через бік, незахищений бронежилетом, пробила ребра, легеню, пошкодила хребет і вийшла через інший бік. Вже будучи тяжко пораненим і паралізованим, Сашко продовжував відстрілюватись. Групі дивом вдалося відбити напад бойовиків. І також дивом хлопець вижив. Вертольотом його евакуювали до Харкова, а звідти – до Київського військового госпіталю", - йдеться у групі "Волонтерська сотня" на Фейсбук.

"Вже у Києві сталося ще одне диво. Прикутий до ліжка, під крапельницею, просто в госпіталі Олександр одружився зі своєю коханою дівчиною Оленою. Олена говорить про свого чоловіка так: «Є багато добрих людей на світі. Але наскільки порядної і світлої людини як Сашко я не зустрічала ще ніколи. Кілька років тому Сашко повернув мене до життя і тепер я поверну життя йому. Він буде ходити, бо я страшенно його люблю!»"

Для того, щоб ця казка мала щасливий кінець, треба зібрати понад 100 тисяч доларів і відправити Олександра Пономарьова в Ізраїль на лікування та реабілітацію, щоб дати шанс молодому чудовому хлопцеві відновитись і жити повноцінним життям. 

Волонтери збирають кошти на рахунок дружини Олександра Пономарьова Олени.
Ось реквізити для переказу коштів:
Карта ПриватБанку: 
5168 7572 5335 6457 

Отримувач: Пономарьова (Прусовська) Олена Володимирівна
Рахунок для платежу: 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
ІПН: 3157523441

Контактний телефон Олени: 093-362-25-52

Фото з групи "Волонтерська сотня"

1237 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.