ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.09.2019 | 11:11

За що судитимуть колишнього працівника СБУ з Кіровоградщини

За що судитимуть колишнього працівника СБУ з Кіровоградщини

У Миколаєві скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього оперуповноваженого СБУ з Кіровоградщини, пiдозрюваного у нанесенi тiлесних ушкоджень середньої тяжкостi. Про це йдеться на сайті державного бюро розслiдувань.

Досудове розслiдування у кримiнальному провадженнi здiйснювали слiдчi теруправлiння ДБР, розташованого у Миколаєвi.

Довідково: наприкiнцi липня 2018 року в одному з кафе мiста Гайворон стався конфлiкт мiж працiвником управлiння СБУ в Кiровоградськiй областi та вiдвiдувачем. Правоохоронець вступив у словесну суперечку з вiдвiдувачем та нанiс йому удари, чим спричинив тiлеснi ушкодження середньої тяжкостi. Пiсля конфлiкту спiвробiтник СБУ переховувався вiд слiдства.

20 серпня нинішнього року правоохоронця затримали. На момент затримання правоохоронця вже звiльнили зi служби. Обвинувальний акт скерували до суду.

Умисне середньої тяжкостi тiлесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя i не потягло за собою наслiдкiв, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стiйку втрату працездатностi менш як на одну третину (частина 1 стаття 122 Кримiнального кодексу України).

У разi доведення вини, колишньому правоохоронцю загрожують виправнi роботи на термін до двох рокiв або обмеженням волi на термін до трьох рокiв, або позбавленням волi до трьох рокiв.

207 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.