ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
01.12.2014 | 17:28

За час депутатства до Андрія Табалова звернулося більше 2 тисяч кіровоградців

За час депутатства до Андрія Табалова звернулося більше 2 тисяч кіровоградців

У зв’язку з завершенням каденції Верховної Ради VIIскликання, Андрій Табалов провів звітну прес-конференцію та розповів про свою роботу в Парламенті за два роки.

Оскільки основним показником ефективної діяльності народного депутата є робота його громадської приймальні, Андрій Табалов повідомив про те, скільки кіровоградців отримали від нього допомогу та, які важливі звернення ним було направлено для вирішення місцевих питань.

«Моя громадська приймальня була відкрита у лютому 2013 року і діє до цього часу. А також продовжить діяти і в майбутньому. Люди як і раніше можуть звернутись до мене за допомогою», - запевнив нардеп.

«За час мого депутатства, тобто майже за 2 роки, до мене  звернулось 1788 кіровоградців. Я провів більше 50 особистих прийомів громадян. Крім цього, у письмовій формі надійшло 1408 звернень, у тому числі понад 130 колективних звернень».

Також нардеп повідомив про те, що крім участі у масових заходах та акціях, в яких виступав співорганізатором, регулярно проводить зустрічі з людьми у дворах їхніх будинків. Таких зустрічей в період з травня по жовтень 2014 року Андрій Табалов провів більше ста, за результатами яких опрацював більше 150 звернень.

Загалом за результатами звернень кіровоградців протягом всієї каденції нардепа було направлено 1030 депутатських звернень для вирішення проблем кіровоградців.

Серед останніх порушених питань були:

- звернення на Мінрегіонбуд з проханням переглянути тарифи на воду для споживачів ОКВП «Дніпро-Кіровоград»;

- звернення на Мінрегіонбуд та генерального прокурора, Міністерство економіки з проханням посприяти у перенесенні міського звалища на Завадівці за межі Кіровограда. Відповідні звернення направлені в кіровоградську міську раду та обласну раду;

- звернення на міську раду щодо передачі гуртожитку по вул. Бєляєва 15, корп.1 у комунальну власність територіальної громади Кіровограда. За рік наполегливої роботи з проблемними гуртожитками обласного центру є зрушення. У липні ц.р. міськрада нарешті затвердила Програму передачі гуртожитків до комунальної власності територіальної громади Кіровограда на 2014-15 роки, що включає й гуртожиток  на Бєляєва;

- вернення на численні інстанції щодо зниження тарифу на електроенергію не газифікованого гуртожитку по вул. Г.Сталінграда, 8;

- звернення до влади всіх рівнів стосовно добудови військового будинку по улиці Космонавта Попова.

700 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.