ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.02.2021 | 16:56

За борг майже 400 тисяч гривень три гуртожитки Світловодська можуть відімкнути від електропостачання

За борг майже 400 тисяч гривень три гуртожитки Світловодська можуть відімкнути від електропостачання

Три гуртожитки Світловодська, що обслуговує КП «Добробут», Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія попередила про відключення від послуги через борги підприємства. Тож, перший заступник голови облдержадміністрації Валерій Жалдак невідкладно скликав нараду учора, 16 лютого.

Згідно з інформацією енергопостачальника, «Добробут» заборгував 386 тисяч гривень.

«У першу чергу обласна влада діє в інтересах людей, у даному випадку мешканців гуртожитків. За дорученням голови ОДА Андрія Назаренка, відбулися перемовини з керівництвом енергопостачальної компанії. КОЕК готова піти на зустріч, однак Світловодська міська влада має надати гарантійний лист із визначеним терміном погашення заборгованості своїм комунальним підприємством», – зазначив Валерій Жалдак.

Як пояснили в енергопостачальній компанії, споживачем послуги є юридична особа. За спожиту електроенергію мешканці гуртожитків сплачують не КОЕК напряму, а КП «Добробут».

Також в обласній енергопостачальній компанії повідомили, що жителі Кіpовогpадщини вже отримали компенсацію за електpоопалення, зокрема і 416 жителів Світловодська –173 тисячі гривень.

КП «Добробут» не може розраховувати на цю компенсацію, оскільки вона видається лише фізичним особам, з якими укладений договір, і відшкодування перераховується на особисті рахунки громадян.

234 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.