ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

З початку року фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали майже 36,5 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

 

Спеціалісти структурних підрозділів ГУ Держгеокадастру у  Кіровоградській області за січень-листопад 2021 року видали фізичним та юридичним особам 36424 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості витягів 27641 видано через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн, ще 8783 — через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів видано у Новоукраїнському – 3805, Долинському – 2917, Знам’янському – 2538 районах області.

Довідково.

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.

1097 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.