ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

З початку 2019 року на Кіровоградщині видано понад 78 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

 

Спеціалісти структурних підрозділів ГУ Держгеокадастру у  Кіровоградській області упродовж січня-липня 2019 року видали фізичним та юридичним особам 78097 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Із них 31506 – тим, хто звернувся через ЦНАП, і 46591 –  через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн.

Найбільше витягів видано у Кропивницькому районі – 10314, Олександрівському  районі – 10274, Олександрійському районі – 9928.

Довідково.

Відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки здійснюється виключно через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Пресслужба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

216 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.