ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

З початку 2019 року на Кіровоградщині видано більше 86,4 тисячі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

 

Спеціалісти структурних підрозділів ГУ Держгеокадастру у  Кіровоградській області упродовж січня-жовтня 2019 року видали фізичним та юридичним особам 86457 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Із них 34112 – тим, хто звернувся через ЦНАП, і 52894 –  через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн.

Найбільше витягів видано у Кропивницькому районі – 11411, Олександрівському  районі – 10684, Олександрійському районі – 10423.

Довідково.

Відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки здійснюється виключно через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Пресслужба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

119 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.