ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.09.2020 | 12:04

Взаємодія влади і громади – важлива складова розвитку Кропивницького, – Андрій Табалов. ФОТО

Взаємодія влади і громади – важлива складова розвитку Кропивницького, – Андрій Табалов. ФОТО

Учора, 25 вересня, у міській раді Кропивницького відбувся тренінг для інститутів громадянського суспільства із написання проєктів, фінансування яких на конкурсній основі здійснюватиметься з бюджету міста Кропивницького у 2021 році. До заходу долучився секретар міської ради Андрій Табалов. Про це інформує пресслужба міськради.

Загалом участь у тренінгу взяли представники 20 інститутів громадянського суспільства, у тому числі голова та члени Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького, представники організацій ветеранів та волонтерів міста, національно-культурних товариств, організацій, що сприяють розбудові громадянського суспільства.

Взаємодія влади і громади є важливою складовою розвитку міста, Найбільш ефективною така взаємодія буде при наявності трьох складових: по-перше, це активні, ініціативні й небайдужі громадяни, які об’єднуються у громадські організації, по-друге, готовність та відкритість органів місцевої влади до співпраці, і по-третє – це чіткі, прозорі, зрозумілі умови співпраці та процедури. Міська рада затвердила низку інструментів участі, які можуть використовувати громадяни, громадські організації, щоб реалізовувати свої ініціативи і долучатися до вирішення тих чи інших питань, важливих для міста, – наголосив у вступному слові Андрій Табалов. 

Цьогоріч міська рада Кропивницького  підтримала програму сприяння розвитку громадянського суспільства на 2020-2022 роки «Діалог», якою передбачено проведення міського конкурсу з визначення програм, проектів та заходів спрямованих на розвиток громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету міста.

Усі громадські організації, що мають реєстрацію у Кропивницькому, зможуть взяти участь у конкурсі, який стартуватиме у 2020 році вперше. Учасники тренінгу разом Аллою Волошиною, що представляє Асоціацію сприяння самоорганізації населення у Кропивницькому, проаналізувати, як правильно писати і подавати проєкти та реалізовувати їх.

426 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.