ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.03.2021 | 12:19

Всесвiтнiй день боротьби з туберкульозом: де і навіщо кропивничан пригощатимуть кавою

Всесвiтнiй день боротьби з туберкульозом: де і навіщо кропивничан пригощатимуть кавою

Щороку 24 березня вiдзначають Всесвiтнiй день боротьби з туберкульозом (World Tuberculosis Day).

За iнформацiєю ВООЗ, щодня майже 4000 людей у свiтi втрачають життя внаслiдок туберкульозу. Хвороба залишається у топi-10 причин смертностi, попри її вилiковнiсть. 

У цей день, з iнiцiативи TBpeopleUkraine у 12 мiстах України, зокрема: Полтавi, Рiвному, Черкасах, Днiпрi, Львовi, Запорiжжi, Сєвєродонецьку, Тернополi, Кропивницькому, Чернiговi, Києвi, Кременчуцi проводиться акцiя «Мотивацiйна кава». В рамках заходу люди зможуть безкоштовно скуштувати не просто свою улюблену, запашну, смачну каву.

У Кропивницькому напiй буде подавати громадські активiсти БО «100 вiдсоткiв життя. Кропивницький» в паперових стаканчиках із гаслами, що висвiтлюють питання туберкульозу. Також на паперових стаканчиках розмiщенi QR-коди.

Перейшовши по них, людина може ознайомитися з достовiрною iнформацiєю про туберкульоз. Пригощатимуть мiстян кавою на площi Героїв Майдану.

Цiєю акцiєю активiсти прагнуть до формування толерантного ставлення до людей, яких торкнулася проблема туберкульозу, збiльшення обiзнаностi населення про хворобу, прiоритизацiя та привернення уваги людей, якi приймають рiшення щодо розв’язання проблем туберкульозу, актуалiзацiї питання порушення прав людей, якi хворiють на туберкульоз.

Читайте також: Як в області врятували безхатька, хворого на туберкульоз

378 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.