ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.06.2015 | 21:02

Вперше у Кіровограді для школярів провели військово-польовий збір. ФОТО,ВІДЕО

Близько тридцяти старшокласників кіровоградської школи № 35  виявили бажання стати учасниками одноденного військово-польового збору, який відбувся минулої пятниці у мальовничому куточку Лісопаркової зони.

В Кіровограді такий захід проводився вперше. Ідея проведення навчань належить голові Кіровоградської обласної федерації панкратіону Олегу Вєтрову. Раніше подібні військові навчання для школярів проводились у Новгородківському, Знам'янському та Олександрійському районах. Організувати проведення такого заходу в обласному центрі взялася активістка громадської організації «Рідний Кіровоград» Ольга Анашкіна. 

"Ми давно товаришуємо з представниками панкратіону, ми підтримуємо їхню справу, переймаємо досвід і плануємо надалі активно розвивати цю справу в нашому місті", -  повідомила активістка.

Директор школи № 35 Тарас Бабак, який приїхав на захід разом з дітьми говорить, що зі школярами треба працювати завжди. "Можна багато говорити і нічого не робити, а можна тихо робити і не афішувати про це. Ми постійно шукаємо можливості для розвитку наших дітей. Минулого місяця організували поїздку до Холодного яру, їздили до Києва. Ми стараємось виховувати справжніх патріотів", - розповів Тарас Степанович.

Школярі самостійно готувалися до участі, шукали камуфляжний одяг та рюкзаки. А під час навчань з цікавістю вивчали техніку пересування місцевістю при військових умовах, відпрацьовували бойові вправи зі зброєю та інші необхідні у бою навички. 

"Найприємніше працювати з дітьми тоді, коли в них є бажання", - відмітив інструктор з навчань Олександр Гусак. 

"Наша країна фактично перебуває в стані неоголошеної війни і наша молодь має бути готова до будь-чого. А для цього треба займатись з дітьми, щоб вони розуміли що таке військова готовність. Будемо надіятись на те, що ці навички їм не знадобляться, але на всякий випадок знати вони це повинні", - переконаний голова ГО "Рідний Кіровоград" Андрій Табалов.

Ініціативу проведення військово-польових зборів, яка підтримується на рівні обласної державної адміністрації, ГО "Рідний Кіровоград" планує розвивати в місті й надалі. Як розповіла "РК" Ольга Анашкіна, активісти планують залучати до подібних заходів все більше школярів і переконані, що військово-польові збори мають стати обов'язковим  шкільним предметом, затвердженим на рівні обласної влади та Міністерства освіти.


1432 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.