ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.02.2019 | 16:15

Восьмирічній кропивничанці збирають кошти на реабілітацію

Восьмирічній кропивничанці збирають кошти на реабілітацію

Восьмирічна кропивничанка Ангелiна Тищенко потребує допомоги. Для реабілітації дівчинки потрібно 12 900 гривень. Про це повідомила директорка БО МБФ "Дивожиття" Вікторія Семененко.

З народження лiкарi поставили дівчинці дiагноз "мiкроцефалiя" – аномалiя головного мозку. У Ангелiни дуже рано закрилося тiм’ячко на головi. Лiва пiвкуля мозку у неї не розвинулася, була спастика, поганий зiр.

"Ми дiзнавалися про операцiю в Iзраїлi: в голову можна було вставити iмплантат для розвитку мозку. Але лiкарi не давали жодних гарантiй. Дуже часто були приступи, судоми. Востаннє, коли ми лежали в обласнiй лiкарнi, у мене вже була панiка. На добу було до двадцяти приступiв... За вiсiм рокiв єдиний раз порадили здати аналізи на iнфекцiю. Ми поїхали у Харкiв в iнститут неврологiї i психiатрiї, де виявили вiрус герпесу 1, 2, 7 типiв. Звiдки у неї вiн узявся – невiдомо. Цей вiрус у дитини з’їдав мозок. Дякувати Богу, ми знаємо, що це за вiрус i лiкуємо його до сьогодні", – розповіла мама дiвчинки Ірина.

Зараз приступи – у минулому. Тому є можливiсть реабiлiтувати Ангелiну.

Для першої реабiлiтацiї у мiжнароднiй клiнiцi iмені Козявкiна необхiдно 12 900 гривень. У сiм’ї таких коштів немає. Iрина увесь час присвячує Ангелiнi та старшiй доньцi. 

РЕКВIЗИТИ БО МБФ "Дивожиття":

ПАТ КБ "ПриватБанк"

Рахунок: 26003052916748 

МФО: 323583

Код за ЄДРПОУ: 42467845

Призначення платежу: "Благодiйна допомога для Ангелiни Тищенко"

ЄДИНА Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080.

610 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.