ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.08.2017 | 14:15

Волонтери передали нове обладнання в обласну дитячу лікарню. ФОТО

Волонтери передали нове обладнання в обласну дитячу лікарню. ФОТО

Сьогодні, 7 серпня, волонтери міжнародного благодійного фонду «Янгол життя»  передали портативний електроенцефалограф в обласну дитячу лікарню. Його вартість складає понад 142 тисячі гривень.

«Ми почали збирати кошти на це обладнання з середини січня, а завершили наприкінці червня.  Суми пожертвувань були різні: найбільша – 40 тисяч гривень, а найменша – 10 чи 5 гривень. Для нас важливі  будь-які кошти, які люди віддають із чистим серцем. Ми розсилали листи з проханням допомогти підприємцям, фермерам, великим та малим фірмам,  дехто відгукувався», – зазначила співорганізатор фонду «Янгол життя» Ольга Присяжнюк. І додала, що електроенцефалограф виготовлений у Харкові. Підприємство має всі відповідні сертифікати.

За словами Ольги Присяжнюк, підприємство зробило значну знижку на закупівлю обладнання  - близько 30 тисяч гривень. До того ж, спеціаліст встановить та налагодить електроенцефалограф, проведе навчання для медиків.

«У нас є два електроенцефалографи, але вони стаціонарні і не дозволяють робити цілодобове обстеження. До того ж, часто пацієнтів доводиться на це обстеження доставляти з іншого відділення. А це призводить до низки незручностей. Ми порадилися з нашим керівництвом і обрали саме таке обладнання, яке дозволить нам більш якісно проводити обстеження», - підкреслила завідувач неврологічного відділення Людмила Душкіна.

Ініціювала закупівлю портативного електроенцефалографа директор міжнародного благодійного фонду «Янгол життя» Наталія Селецька, адже свого часу її доньку направляли у Київ на обстеження на такому обладнанні. 

«Потрібно пам’ятати, що якісне обстеження дозволить швидше встановити діагноз і правильно підібрати лікування. Фактично електроенцефалограф записує роботу головного мозку і показує наявність судорожної активності чи її відсутність. Такі обстеження проходять як онкохворі діти, так і з іншими хворобами. До того ж, на лікування в обласну дитячу лікарню приїздять діти з інших областей», – зазначила волонтер.

У комплект, який подарували волонтери обласній дитячій лікарні, входить: електроенцефалограф, штатив, монітор, ноутбук, принтер, нічна лампа. Згодом мають ще довезти електроди та спеціальну шапочку.

Розпочне роботу новий електроенцефалограф протягом місяця у відремонтованому неврологічному відділенні.

Наразі волонтери мріють придбати також у гематологічне відділенні апарат для зберігання тромбоцитів, які відповідають за згортання крові. Коштує таке обладнання 260 тисяч гривень. 

1740 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.