ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.03.2020 | 09:03

Влада Кропивницького закликає в умовах карантину перебудувати життя містян і скористатися набутим досвідом

Влада Кропивницького закликає в умовах карантину перебудувати життя містян і скористатися набутим досвідом

Навіть за умови спокійного розвитку ситуації з коронавірусом у Кропивницькому, мешканці міста зобов'язані сьогодні перебудувати своє життя, відповідно до умов карантину. Так зараз живе увесь світ і кропивничани мають таку можливість і зобов’язані скористатися цим досвідом, за який заплачено вже тисячами людських життів. 

У цьому переконаний міський голова Кропивницького Андрій Райкович і у своєму зверненні до мешканців обласного центру він закликає кожного усвідомити відповідальність за свою поведінку в умовах протистояння з підступним і небезпечним ворогом – пандемією.

"Уряд нашої держави ввів жорсткі правила перевезень на громадському транспорті: не більше 10 осіб! І в Кропивницькому по-іншому теж не буде. - Тому, іще раз прошу всіх, особливо людей похилого віку, припинити поїздки без гострої потреби.

У всіх районах нашого міста достатньо продуктових магазинів. Інші потреби- заплатити комунальні платежі, дізнатись про якісь довідки можна телефоном чи інтернетом. Попросіть дітей чи онуків допомогти вам у цьому, чи придбати в аптеках необхідні ліки", – наголосив очільник міста.

Він доручив соціальним інспекторам, працівникам терцентрів частіше відвідувати своїх самотніх підопічних, бути з ними на постійному зв'язку.

"Звертаюсь і до сімейних лікарів – не порахуйтеся з часом, відповідайте на всі телефонні дзвінки ваших пацієнтів. Ви цим теж зробите добру справу. 

Дорогі земляки, зрозумійте, вірус не дістане вас, коли ви будете вдома, коли ви максимально скоротите виходи в місто, поїздки в громадському транспорті. Тим самим ви допоможете нам вчасно доправити на роботу медичних працівників, всі комунальні служби, тих працівників, які на своїх робочих місцях забезпечують життєдіяльність міста.

Міська рада вживає додаткових суттєвих заходів, аби медичні заклади міста були готовими, в разі необхідності, приймати хворих і надавати необхідну допомогу", – йдеться у зверненні.

Детальніше – тут.

Читайте такожДепутат міської ради закликає турбуватися про самотніх літніх кропивничан під час карантину 

Як в умовах карантину кропивничанам отримати послуги у міському ЦНАПі

День депутата у міській раді Кропивницького щодо діяльності водоканалу перенесли через карантин 

Під час карантину мешканці області отримуватимуть за графіком усі соціальні виплати 

Як працює патрульна поліція Кіровоградщини під час карантину 

246 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.