ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.07.2018 | 16:30

«Візьміть мене назад»: сезон кадрів і підвищення зарплат у «Кіровоградтепло»

«Візьміть мене назад»: сезон кадрів і підвищення зарплат у «Кіровоградтепло»

Повноцінна відпустка, надбавки, матеріальна допомога від роботодавця – фантастика? Помиляєтеся. На це підприємство повертаються навіть колишні працівники. Усе пізнається в порівнянні. ДП «Кіровоградтепло» гарантує повноцінний соцпакет, тут діє сильна й впливова профспілка.   

У тепловиків нині сезон набору фахівців та підвищення зарплат працівникам. Навесні підприємство оприлюднило список вакансій, серед яких багато робітничих. За кілька місяців деякі вакансії закрилися. Цікава тенденція:  на «Кіровоградтепло» повертаються колишні працівники, які звільнилися, спробували себе в інших фірмах, порівняли і… прийшли назад. Це кращий доказ: тут турбуються про колектив. Така народна реклама приводить і нові кадри. Люди шукають місце, де добре платять «по-білому», гарантують безпечну роботу. 

У відповідності до закону про держбюджет та положень тристоронньої Галузевої угоди протягом червня-липня 2018 р. ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» розрахувало посадові оклади працівників підприємства з урахуванням  підвищення наступних показників, а саме:

• збільшення розміру відсотків, що застосовуються до прожиткового мінімуму для працездатних осіб при обрахунку мінімальних тарифних ставок (замість 120 зазначено 140 відсотків);

• збільшення міжгалузевого коефіцієнту з 1,58 до 1,66. 

У середньому по підприємству зарплату протягом червня-липня 2018 р. підвищили на 22 %. Зараз лінійному персоналу підприємства (в залежності від розряду та категорій) пропонують такі посадові оклади:

майстер  з обслуговування котелень – до 8395 грн.,

слюсар з обслуговування теплових мереж – до 6307 грн.,

електрослюсар  з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань;  електромонтер  з ремонту та обслуговування електроустаткування – до 7372 грн.,

водій вантажного автомобіля – до 6241 грн.,

машиніст  автомобільного крана – до 5772 грн.

Керівництво підприємства і профспілка – не противники, а партнери. Колективний договір тут – головний документ. Працівникам виплачують надбавки за шкідливі умови праці, компенсують роботу в надурочний час, вихідні, святкові  та неробочі дні,  відшкодовують витрати на проїзд в міському транспорті по службі. Працівники ДП «Кіровоградтепло» отримують матеріальну допомогу  у разі тривалої хвороби та хірургічної  операції. 

Працівники,  зайняті на роботах зі шкідливими і небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, безплатно отримують спецодяг, спеціальне взуття та засоби індивідуального захисту, щомісячно  отримують  мийні та знешкоджувальні  засоби. Гідна зарплата, соцпакет, надійні кадри – база стабільної роботи найбільшого  теплопостачального підприємства Кропивницького. 

Економіці України дуже потрібні виробничі професії, – нарешті заговорили чиновники Міносвіти. Вони переконують молодь вступати до професійних навчальних закладів. Проте краща агітація – турбота підприємства про кожного працівника. Це реальні справи для повернення престижу робітничих спеціальностей. 

625 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.