ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.12.2018 | 13:37

Віктор Ксеніч: На окрузі мене обирають уже вчетверте, тож я все роблю правильно

Віктор Ксеніч: На окрузі мене обирають уже вчетверте, тож я все роблю правильно

Перше за останні 20 років будівництво нової дев’ятиповерхівки, яку після Нового року готові здати в експлуатацію, – це масштабний та амбітний проект, яким опікувався зокрема і заслужений будівельник України Віктор Ксеніч. Про це та інше йшлося вчора, під час публічного звіту фракції «Наш край» у міській раді Кропивницького.

Депутат зізнався, що йому не зовсім комфортно рекламувати власну роботу.

«Мій принцип – краще зробити мовчки, а люди оцінять. Судячи з того, що на окрузі мене обирають уже четвертий термін, я все роблю правильно», – припускає Віктор Ксеніч.

Його округ – це типовий мікрорайон Кропивницького зі старими будинками. Їх час ремонтувати, утеплювати, модернізувати. Отже, має допомагати мешканцям вирішувати проблеми мікрорайону.

І Ксеніч допомагає робити відмостки та облагороджувати прибудинкові території. Протягом року відремонтовано 9 ділянок доріг, полагоджено дахів, встановлено 11 точок зовнішнього освітлення, обладнано 3 спортивних майданчика, виконано капітальні реконструкції 3 будівель.

«Наша фракція завжди займає виважену позицію при голосуванні за важливі для міста рішення. Моя робота є ефективною завдяки потужній команді «Нашого краю» на чолі з лідером Андрієм Табаловим. Ефективність депутатського корпусу – це також заслуга секретаря міської ради», – зауважив Віктор Ксеніч.

У нинішній каденції він є членом комісії по транспорту та торгівлі. Тож допомагає вирішувати важливі для мікрорайону та всього міста питання.

Благоустрій прилеглої території чотирьох будинків, ремонт покрівлі двох, зовнішнєосвітлення біля семи будинків – це частина того, що депутат пообіцяв втілити в життя у 2019-му на своєму окрузі.

1173 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.