ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.04.2017 | 16:08

Викладачi ЦНТУ вiдремонтували ще один автомобiль для вiйськових. ФОТО

Викладачi ЦНТУ вiдремонтували ще один автомобiль для вiйськових. ФОТО

На кафедрi експлуатацiї та ремонту машин Центральноукраїнського нацiонального технiчного унiверситету вiдновили позашляховика УАЗ 34-го окремого мотопiхотного батальйону 57 мотопiхотної бригади.

Про це iдеться на сайтi унiверситету.

«Проблема, з якою до нас звернулися вiйськовi, полягала у тому, що на автомобiлi вийшов з ладу двигун, – розповiдає заступник завiдувача кафедри експлуатацiї та ремонту машин ЦНТУ, доцент Сергiй Магопець. – В нашiй лабораторiї спецiалiсти кафедри повнiстю розiбрали двигун, почистили його, вiдрегулювали, замiнили на новi деякi деталi, а також поставили новий головний вузол двигуна, так як попереднiй вузол зазнав фiзичних пошкоджень, в результатi чого двигун перестав працювати. Цей вузол довелося дуже довго шукати, оскiльки в наш час, в принципi, залишилося не багато деталей до машин, якi випускалися серiйно ще в 1970-х роках. Фактично, фахiвцi кафедри здiйснили капiтальний ремонт двигуна. Потiм ми його зiбрали наново i поставили на машину – все працює»

I додав, що цей УАЗ прийшов до лабораторiї кафедри iз зони АТО. На передовiй такi автомобiлi працюють в умовах бездорiжжя, в умовах значних навантажень на технiку. Тому, окрiм капремонту двигуна, спiвробiтники кафедри ЕРМ також починили та вiдрегулювали карданнi передачi переднього та заднього ведучих мостiв машини, замiнили частину елементiв трансмiсiї та iнше. Деякi деталi та вузли нам надали вiйськовi, деякi деталi кафедра вишукувала сама, використовуючи для цього власнi ресурси.

Як повiдомив Сергiй Магопець, основну частину робiт по капiтальному ремонту двигуна автомобiля виконав провiдний iнженер кафедри експлуатацiї та ремонту машин ЦНТУ Вiталiй Горєв..

Нагадаємо, позаминулого року колектив кафедри ЕРМ унiверситету вiдновив та подарував 34-му мотопiхотного батальйону «Батькiвщина» (назва при формування – батальйон територiальної оборони) повнопривiдну вантажiвку УАЗ-3303, а згодом викладачi та студенти кафедри ЕРМ допомогли вiдремонтувати ще два авто: командирський позашляховик УАЗ-469 та фургон УАЗ-452. 

948 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.