ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.07.2015 | 09:58

Військовий з Кіровоградщини налагодив підприємство з виготовлення альтернативних джерел опалення

Військовий з Кіровоградщини налагодив підприємство з виготовлення альтернативних джерел опалення

У рамках робочої поїздки до Ульяновського району голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко завітав на підприємство, що було відкрито за ініціативи учасника АТО, а нині приватного підприємця Олександра Чалапчія, - повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Колишній військовий проходив службу у 34 батальйоні територіальної оборони. У вересні минулого року внаслідок складного поранення поблизу селища Ленінське Луганської області він втратив нижні кінцівки. Потім було одужання, протезування і реабілітація. Саме під час реабілітації в Австрії, зазначив Олександр Чалапчій, він побачив, як місцеві жителі ощадливо і економно використовують все, що можна переробити на паливо. Загорівся ідеєю і вже після реабілітації вирішив зайнятися власною справою, створивши подібне підприємство. Орендував приміщення колишнього РТП, закупили обладнання. Досить тривалий час проводили пуско-налагоджувальні роботи. А зараз вже є перша продукція. На підприємстві, де працюють ще два робітники, зараз за годину виробляють 200 кілограм брикетів із соломи.

Голова облдержадміністрації запевнив, що це надзвичайно перспективна справа і хоч клієнтів на придбання брикетів ще немає, однак районна влада однозначно підтримає приватного підприємця. "Вартість вугілля становить близько чотирьох тисяч гривень за тонну, а брикетів – 1800. Таке паливо дає можливість значно здешевити вартість опалення соціальних закладів і установ. Особисто я вражений силою духу і цілеспрямованістю Олександра Чалапчія. Це яскравий приклад того, як люди вміють робити все гарно: Вітчизну захищати, започаткувати і розвивати власну справу", - зазначив Сергій Кузьменко.


681 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.