ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.10.2019 | 09:00

Свідоцтва про народження в пологових будинках отримали 15 тисяч немовлят Кіровоградщини

Свідоцтва про народження в пологових будинках отримали 15 тисяч немовлят Кіровоградщини

На Кіровоградщині з початку запуску проекту свідоцтва про народження безпосередньо в пологових будинках вручили 15 тисячам дітей. Ювілейний перший документ пощастило отримати дівчинці Єві Дмитрієвій з Кропивницького. Свідоцтво батькам новонародженої особисто вручив керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул.

«Цифри говорять самі за себе. На Кіровоградщині батьки 15 тисяч немовлят отримали свідоцтва про народження своїх малюків у пологових будинках. Це лише підтверджує, наскільки потрібним і корисним є цей сервіс. Сьогодні привітав з народженням доньки подружжя Світлани та Василя Дмитрієвих. Ще кілька років тому молодій мамі довелося б оббивати пороги чиновників, щоб зареєструвати дитину. Натомість сьогодні фахівці відділу державної реєстрації актів цивільного стану все зробили за неї. Тепер їй і чоловіку залишилось основне: виховувати своїх чотирьох дітей і насолоджуватися батьківством», – розповів Вадим Гуцул.

Нагадаємо: проект із вручення свідоцтв у пологових будинках почав діяти на Кіровоградщині з 29 грудня 2015 року. З переліком медичних закладів, у яких надається послуга, можна ознайомитись тут

162 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.