ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.12.2019 | 09:00

Відеоролики про військових презентували у Кропивницькому. ФОТО

Відеоролики про військових презентували у Кропивницькому. ФОТО

У рамках Всеукраїнського проєкту «Поєднані»  в обласному центрі показали шість відеоісторій про українських військових. Показ відбувся у кропивницькому ліцеї «Сокіл».  

Кожен фільм – то окрема історія становлення воїна-націоналіста, формування його переконань, емоційного сприйняття війни. Усі герої різні, але поєднані спільною ідеєю. Такими їх побачила авторка проєкту Каріна Дорошенко і пропонує для широкого загалу.

"Проєкт «Поєднані» запрацював   ще у 2017 році. Тоді були  відзняті перші історії про військових із Донецька та Луганська. 2018-ого з’явилися відеоролики про бійців, родом із Запорізької області та Криму. Й от нині ми презентуємо історії військових із Одеси, Миколаєва і Кропивницького. Всього – 20 історій. Наші герої – це кадрові військові, добровольці, спецпризначенці, тобто різні люди. Знімали їх на різних локаціях, здебільшого намагалися це робити у їхніх рідних містах.  Проєкт має ще одну складову – це серія плакатів  із  нашими  героями відеороликів  та військовими УНР та УПА, які народилися і захищали Україну у минулому столітті", – розповіла Каріна.

Над проєктом крім неї працювали режисер Дмитро Камінський та дизайнер Олександр Зайцев

Відеоісторії про військових будуть розміщені в соціальних мережах.  

470 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.