ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Відбулася спільна нарада щодо проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення

Відбулася спільна нарада щодо проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення

 

Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області в рамках  взаємодії органів виконавчої влади щодо обміну інформацією, що необхідна для обчислення і справляння плати за землю, ініційовано та проведено  спільну нараду з питання «Проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення». Захід відбувся у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Кіровоградській області за участі керівників та фахівців вищезазначених структур.

За словами Ігоря Зінченка, начальника ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 105 впродовж 2018 року проводились роботи по проведенню загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, яка вже затверджена наказом Мінагрополітики України від 16.11.2018 №552 та набула чинності з 1 січня 2019 року. Вперше після 1995 року оцінено всі землі сільськогосподарського призначення на території України (крім земель у межах населених пунктів) та з 2019 року відпадає необхідність складання технічних документацій з оцінки по окремим земельним ділянкам сільськогосподарського призначення, які виготовлялись для визначення розмірів орендної плати, земельного податку, державного мита та інших обов’язкових платежів. Всі дані про загальнонаціональну нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення зведено в єдиний масив та створено портал-дзеркало із можливістю онлайн-розрахунку нормативної грошової оцінки по зареєстрованим у Державному земельному кадастрі земельним ділянкам (https://ngo.land.gov.ua).

Під час наради було проведено презентацію роботи даного порталу та на конкретних прикладах здійснено розрахунок нормативної грошової оцінки земельних ділянок (в текстовому режимі).

Як зазначила заступник начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова, дана інформація буде взята до відома спеціалістами управління та розміщена на офіційному сайті для детального ознайомлення суб’єктів декларування з метою подальшого використання під час обчислення і справлення плати за землю.

Також під час наради було наголошено на поглибленні співпраці органів виконавчої влади відповідно до постанови КМУ від 01.08.2006 № 1066.

535 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.