ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.04.2021 | 14:03

Ветерани Другої свiтової вiйни з Кропивницького отримають по тисячі гривень

Ветерани Другої свiтової вiйни з Кропивницького отримають по тисячі гривень

Мешканцi Кропивницького продовжують отримувати необхiдну матерiальну пiдтримку з мiського бюджету.

Так, члени виконавчого комiтету Кропивницької мiської ради пiдтримали рiшення про виплату грошової допомоги ветеранам з нагоди 76-ої рiчницi перемоги над нацизмом у Другiй свiтовiй вiйнi. Відповiдно до прийнятого рiшення 105 учасникiв бойових дiй, особи з iнвалiднiстю внаслiдок вiйни, жертви нацистських переслiдувань отримають до свята по однiй тисячi гривень.

З нагоди вiдзначення Дня пам’ятi жертв полiтичних репресiй грошову допомогу видадуть також 12 реабiлiтованим та потерпiлим вiд репресiй. Кожному – по пiвтори тисячi гривень.

Також одноразову грошову допомогу отримають люди з iнвалiднiстю 1 i 2 груп по зору для вирiшення соцiально побутових питань, доповiла директорка департаменту соцiальної полiтики мiської ради Юлiя Вовк. Таку допомогу отримають 84 особи на загальну суму в понад 201 тисячу гривень.

"Традицiйно ми надаємо одноразову матерiальну допомогу учасникам ООС, якi є мешканцями нашого мiста. Її отримають 84 бiйцi, кожен – по три тисячi гривень. На це в мiському бюджетi передбачено 252 тисячi гривень. Ще 127 кропивничан отримають кошти на лiкування, придбання харчiв, на загальну суму в 139 тисяч 950 гривень", – прокоментувала прийнятi рiшення Юлiя Вовк.

Ще по двi тисячi гривень матерiальної пiдтримки вiд мiської влади отримають двi кропивницькi довгожительки, яким виповнилося сто i понад рокiв.

Читайте також: Очільник Кропивницького отримав вiдзнаку за волонтерство

14156 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.