ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Вертоград багатоцвітний: презентували нову поетичну збірку кропивницького літератора. ФОТО

Вертоград багатоцвітний:  презентували нову поетичну збірку кропивницького літератора. ФОТО

У міському літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, презентували нову  поетичну книгу літератора Романа Любарського «Вертоград багатоцвітний».

"Дев’ята книга письменника-земляка наповнена громадянською та інтимною лірикою, перекладами та переспівами поезії авторів зі світовими іменами. Зокрема, й таких наших земляків, як Дон-Амінадо та Арсен Тарковський. Привертають до себе увагу  україномовні переспіви китайських та японських класиків", – поділилася враженнями директор музею Лариса Хосяінова, котра й провела творчу зустріч.

В ході зустрічі автор натхненно декламував свої твори. Розповідав про найближчі плани.

Присутні літератори, колеги й друзі, зокрема, – Микола Сухомлин, Василь Бондар, Павло Чорний, Антоніна Корінь, один з меценатів-очільник вірменської громади Тігран Хачатрян та інші, – привітали Романа Любарського, висловили позитивні міркування щодо його творчості, поділилися спогадами.

Доповнила презентацію музейна книжково-ілюстративна виставка книг, альманахів і журналів, виданих в Україні та за кордоном, а також відзнак, отриманих паном Романом після участі у різних творчих конкурсах.

Прозвучали пісні на вірші Романа Любарського.

Збірка «Вертоград багатоцвітний» з’явилася завдяки кропивницькому видавцеві Віктору Лисенку.

Цікаво, що захід було органічно приурочено відразу двом святам: офіційному Міжнародному дню рідної мови та неофіційному Дню жіночого щастя.

Фото автора

486 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.