ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.12.2018 | 12:22

Вадим Дрига: Основний мій принцип у роботі – це тісна співпраця з органами влади та з громадою

Вадим Дрига: Основний мій принцип у роботі – це тісна співпраця з органами влади  та з громадою

Голова фракції “Наш Край” у міській раді Кропивницького Вадим Дрига вперше представляв інтереси виборців у 2010 році. У 2015-му його майже безальтернативно обрали на другий термін. Він як депутат домігся капітального ремонту колись найгіршої у місті вулиці Квіткової. Завдячуючи йому у школі № 33 відкрили дитячий садок. Депутату вдалося освітити 21 вулицю – 80 відсотків округу № 30. Про це та інше йшлося у промові Вадима Дриги вчора, 21 грудня.

Послухати публічний звіт до БК УТОГ зїхалися його обранці – мешканці кропивницьких мікрорайонів Масляниківка, Арнаутове та Никанорівка.

«Основний принцип, яким я керуюсь упродовж усієї депутатської діяльності, – це тісна співпраця з органами влади усіх рівнів, з громадою, з адміністрацією школи та дитячого садка, з квартальними комітетами для того, щоб усі разом працювали злагоджено, ефективно на користь територіальної громади міста»,наголосив Вадим Дрига.

Він обіймає посаду секретаря постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Із 31 засідання комісії працював у 29. Депутат очолює комісію з розгляду питань щодо надання одноразової адресної  грошової допомоги мешканцям Кропивницького.

«Найперші мої помічники – голови квартальних комітетів. Їх обирають, їм довіряють і їх підтримують люди. Зазначу, що їх авторитет для мене незаперечний»,зазначив пан Дрига і подякував кожному за співпрацю.

До числа спільних перемог він відніс ремонти доріг, облаштування тротуарів, пішохідних доріжок, завершення модернізації вуличного освітлення, здійснення озеленення мікрорайону тощо.

У планах на майбутній рік – капітальні ремонти доріг та тротуарів.

701 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.