ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.05.2020 | 15:33

В Олександрії прикрили гральний заклад. ФОТО

В Олександрії прикрили гральний заклад. ФОТО

До Олександрiйського вiддiлу полiцiї надiйшло повiдомлення про те, що в одному з примiщень у мiстi невiдомi особи проводять азартнi iгри. Проце повідомили у секторі комунікації поліції області.

Спiвробiтники управлiння карного розшуку обласного главку, сектору кримiнальної полiцiї Олександрiйського вiддiлу iз залученням роти полiцiї особливого призначення ГУНП в областi у зазначеному примiщеннi провели обшук.

У результатi вжитих заходiв правоохоронцi виявили та вилучили два гральних столи для гри в «Покер», гральнi фiшки в кiлькостi 930 штук, 17 колод карт, 4 кейси для гральних фiшок.

Примiщення орендував 31-рiчний мешканець мiста. Пiд час проведення обшуку всерединi знаходилися близько 10 громадян. Особи чоловiкiв, якi грали в азартнi iгри, встановили.

Розслiдування у рамках кримiнального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бiзнесом) Кримiнального кодексу України, здiйснюється пiд процесуальним керiвництвом мiсцевої прокуратури.

Санкцiєю статтi передбачене покарання у виглядi штрафу вiд 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян.

210 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.