ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.05.2020 | 09:00

В одному з магазинів Знам'янки неправильно зберігали рибу

В одному з магазинів Знам'янки неправильно зберігали рибу

Фахiвцi Знам’янського районного управлiння Держпродспоживслужби Кiровоградщини здiйснили позаплановий захiд державного нагляду (контролю) в одному з продовольчих магазинiв торговельної мережi. 

Пiд час перевiрки встановили порушення законодавства в сферi безпечностi харчових продуктiв.

Зокрема, риба морожена (скумбрiя), яку реалiзують в магазинi, частково має зовнiшнi пошкодження. Система простежуваностi риби не забезпечена – при розмiщеннi мороженої скумбрiї в морозильнiй вiтринi знеособлено рiзнi партiї риби вiд рiзних виробникiв та з рiзними термiнами придатностi.

Також спецiалiсти зафiксували, що в морозильнiй вiтринi зберiгаються разом двi партiї риби мороженої з вимогами виробника до однiєї не вище -18ᴼС, а до другої не вище -20ᴼС. При цьому фактична температура в морозильнiй вiтринi становила -15ᴼС. Недотримання необхiдних температурних режимiв при зберiганнi харчових продуктiв може призвести до розмноження в них мiкроорганiзмiв та формування токсинiв.

Враховуючи все зазначене, фахівці управлiння надали суб’єкту господарювання припис про усунення виявлених порушень, невиконання вимог якого тягне застосування штрафних санкцiй.

Читайте також: На яких ринках Кропивницького найбільше виявили порушень

182 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.