ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

В одній із бібліотек обласного центру створили унікальну фотозону. ФОТО

В одній із бібліотек обласного центру створили унікальну фотозону. ФОТО

В обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського, що в Кропивницькому, відкрили нову фотозону «Книга».

Привабливо оформлений макет книги вище людського зросту передала книгозбірні Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата, де він досі зберігався.

Під час заходу виступили очільниця бібліотеки Валентина Животовська, директорка КРТПП Ірина Саєнко та історик Олександр Чорний.

Присутні читачі, журналісти та працівники бібліотеки дізналися, що віднині, - оскільки через послаблення карантину, бібліотека вже почала приймати відвідувачів, - всі бажаючі можуть зробити світлини на фоні цього непересічного подарунка. А також про те, що захід проводиться у дні заснування міста Єлисаветграда (1754), де вже через десятиліття після заснування, вперше в Україні було надруковано книгу не латинським і не церковно-слов’янським, а цивільним шрифтом. До речі, репринт того самого майже мініатюрного видання – «Кофейный дом» Жана-Батиста Руссо – бібліотекарі цього дня вдало розмістили на столику на фоні нової фотозони «Книга».


Фото автора

145 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.