ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.05.2019 | 15:33

В області заплатили майже 30 тисяч гривень штрафу за обіг продукцiї, що не вiдповiдає вимогам

В області заплатили майже 30 тисяч гривень штрафу за обіг продукцiї, що не вiдповiдає вимогам

Вiдповiдно до плану здiйснення дiяльностi з ринкового нагляду спецiалiсти вiддiлу ринкового та метрологiчного нагляду головного управлiння Держпродспоживслужби у Кiровоградськiй областi протягом I кварталу нинішнього року провели 11 планових та одну позапланову перевiрку характеристик продукцiї. Про це йдеться на сайті установи.

У ходi цих заходiв встановили порушення вимог технiчних регламентiв у 12 одиницях продукцiї – низьковольтне електричне обладнання та телефони. За цi порушення передбачена вiдповiдальнiсть згiдно з п.2 ч.2 ст.44 Закону України «Про державний ринковий нагляд i контроль нехарчової продукцiї».

Вiдповiдно до результатiв перевiрок прийняли 34 рiшення про вжиття обмежувальних заходiв та винесли 7 постанов про накладення штрафних санкцiй. За введення в обiг продукцiї, що не вiдповiдає встановленим вимогам, до суб’єктiв господарювання застосували штрафнi санкцiї на 29 750 гривень, стягнули 27 200 гривень. На продукцiю, щодо якої виявлили порушення, ввели тимчасову заборону або обмеження на її реалiзацiю на ринку до усунення формальної невiдповiдностi.

Пiд час заходiв зафiксували один випадок недопущення суб’єктом господарювання посадових осiб до перевiрки. У зв’язку з цим застосовано адмiнiстративнi санкцiї.

Вiдповiдно до рiчного плану у I кварталi провели 9 планових перевiрок з метрологiчного нагляду щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сферi законодавчо регульованої метрологiї. Порушення метрологiчних вимог встановили у 2 суб’єктiв господарювання.

243 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.