ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.09.2019 | 14:21

В області вилучили кілька марок фальсифікованого масла

В області вилучили кілька марок фальсифікованого масла

Фахiвцi головного управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi пiд час здiйснення позапланових заходiв державного нагляду у формi iнспектування вiдiбрали зразки трьох марок масла для проведення лабораторних дослiджень. Про це повідомили в установі.

Фахівці відібрали масло солодковершкове «Селянське» з вмiстом жиру 73 % виробництва ТОВ «Вiвальдi Д», Хмельницька область; масло вагове селянське з вмiстом жиру 72,5 % виробництва ТОВ «Хеппi Мiлк Плюс», Київська область; масло солодковершкове «Вершкова долина» з вмiстом жиру 72,6 % виробництва ДП «Старокостянтинiвський молочний завод», Хмельницька область.

В усiх зразках виявили невiдповiднiсть вимогам нормативної документацiї за триглiцеридним складом молочного жиру, що є порушенням стаття 32, 37 Закону України «Про основнi принципи та вимоги до безпечностi та якостi харчових продуктiв» та фальсифiкацiєю продукту. До того ж один зi зразкiв (ТОВ  «Хеппi Мiлк Плюс») не вiдповiдав вимогам ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове». Причиною цього могли стати порушення температурного режиму пiд час зберiгання.

Зразки продуктiв виробництва ТОВ «Вiвальдi Д» i ДП «Старокостянтинiвський молочний завод» вiдiбрали у торгівельних закладах  Кропивницького та Долинська, а зразок продукту виробництва ТОВ «Хеппi Мiлк Плюс» – на харчоблоцi дошкiльного навчального закладу в Знам’янці.

Рiшеннями управлiння Держпродспоживслужби в областi, обiг масла зазначених виробникiв у торгівельних закладах та ДНЗ, а також його закупiвлю у виробника для харчування дiтей припинили.

222 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.