ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.02.2020 | 11:11

Широка реклама в інтернеті: де в області викрили пiдпiльний цех із виготовлення крафтового пива

Широка реклама в інтернеті: де в області викрили пiдпiльний цех із виготовлення крафтового пива

За процесуального керiвництва прокуратури Кiровоградської областi спiвробiтники податкової мiлiцiї, у рамках розслiдування кримiнального провадження викрили керiвника одного з товариств областi, який без наявної лiцензiї на право виробництва та роздрiбної торгiвлi алкогольними напоями здiйснював незаконне виготовлення, зберiгання та збут пива рiзних видiв. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області.

Незаконну дiяльнiсть щодо виготовлення та збуту рiзних сортiв крафтового пива, а також солодкого пива, вказаний пiдприємець розгорнув в Олександрiї.

Керiвник даного товариства вже потрапляв у поле зору правоохоронцiв на торгiвлi пивом без наявностi лiцензiї та був попереджений про недопустимiсть вказаних дiй. Однак, як засвiдчила слiдча дiя, чоловiк продовжив розвивати свою незаконну дiяльнiсть, широко рекламуючи її у мережi інтернет.

Нині незаконну дiяльнiсть вказаної особи викрили та припинили. В примiщеннi цеху провели обшуки урезультатi, яких виявили та вилучили обладнання для виробництва пива, залишки пивної продукцiї у кiлькостi 267 лiтрiв, мiшки з солодом, кошти, чорновi записи.

Триває слiдство.

204 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.