ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.07.2020 | 15:38

В області триватиме проєкт для пiдтримки хворих на стiйкий до лiкiв туберкульоз

В області триватиме проєкт для пiдтримки хворих на стiйкий до лiкiв туберкульоз

На Кiровоградщинi стартував проект «Пiдтримка зусиль у протидiї туберкульозу в Українi», який фiнансує агентство США з мiжнародного розвитку (USAID), впроваджується РАТН та втiлюється БО «100 вiдсоткiв життя. Кропивницький».

Мета проєкту – пiдтримати хворих на стiйкий до лiкiв туберкульоз.

"Для забезпечення якiсної медичної та соцiально-психологiчної допомоги хворим на хiмiорезистентний туберкульоз на амбулаторному етапi лiкування до кожного пацiєнта забезпечать командний пiдхiд. Основну увагу приділять клiєнту, який має пройти лiкування успiшно. Мультидисциплiнарна команда працюватиме окремо з кожним хворим на хiмiорезистентний туберкульоз, визначатиме та забезпечуватиме потреби хворого у соцiально-психологiчнiй пiдтримцi. Лiкування туберкульозу – це складний процес, який супроводжується побiчними ефектами, тому консультацiї та пiдтримка соцiального працiвника вкрай важлива для наших клiєнтiв. Соцiальний працiвник разом із лiкарем-фтизiатром, медичною сестрою ДОТ-кабiнету або медичним працiвником первинної ланки контролюватимуть лiкування та формуватимуть прихильнiсть до прийняття протитуберкульозних препаратiв. Ми переконанi, що спiльними зусиллями можна перемогти туберкульоз", – прокоментувала координаторка проєкту Оксана Шершень.

Проєкт триватиме три роки, протягом цього перiоду планують надати допомогу у проходженнi лiкування 55 клiєнтам, якi хворi на стiйкий до лiкiв туберкульоз.

144 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.