ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.08.2020 | 17:14

В області скерували до суду обвинувальний акт стосовно наркозбувача

В області скерували до суду обвинувальний акт стосовно наркозбувача

На Кiровоградщинi правоохоронцi скерували до суду обвинувальний акт стосовно наркозбувача. Про це повідомили у секторі комунікації поліції області.

Чоловiк обладнав лабораторiю для виготовлення психотропних речовин та у подальшому збував їх. У травнi нинішнього року працiвники управлiння протидiї наркозлочинностi полiцiї областi спiльно зi слiдчими Кропивницького вiддiлу, пiд процесуальним керiвництвом мiсцевої прокуратури, його затримали в обласному центрi.

У результатi проведення санкцiонованого обшуку автомобiля громадянина правоохоронцi виявили 5 слiп-пакетiв iз психотропною речовиною – амфетамiн, загальною вагою близько 450 грам.

Також пiд час проведення обшуку за мiсцем проживання чоловiка виявили обладнання i прекурсори для виготовлення психотропних речовин та амфетамiн, вагою 50 грамів.

31 липня обвинувальний акт стосовно особи скерували до суду за ознаками кримiнальних правопорушень, передбачених ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення чи пересилання наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв без мети збуту), ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення чи пересилання прекурсорiв), ст. 313 (викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв, чи заволодiння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та iншi незаконнi дiї з таким обладнанням) та ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв) Кримiнального кодексу України.

Читайте також: У Кропивницькому у двох чоловіків виявили наркотики

172 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.