ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.04.2019 | 12:40

В області розпочали перевiряти стан техногенної i пожежної безпеки. ФОТО

В області розпочали перевiряти стан техногенної i пожежної безпеки. ФОТО

Вiдучора, 8 квітня, в областi розпочалася комплексна перевiрка виконання вимог законiв та iнших нормативно-правових актiв з питань цивiльного захисту, техногенної i пожежної безпеки, дiяльностi аварiйно-рятувальних служб, яка триватиме до 15 квiтня. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Голова облдержадмiнiстрацiї Сергiй Кузьменко провiв органiзацiйну нараду з питань здiйснення перевiрки, пiд час якої окреслили основнi завдання та напрямки роботи. У нарадi взяли участь перший заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацiй Олег Мельчуцький, який очолює вiдповiдну комiсiю, заступники голови ОДА i керiвники вiдповiдних структурних пiдроздiлiв, представники управлiння ДСНС в областi, а також члени комiсiї та очiльники територiй, що пiдлягають перевiрцi. У режимi "онлайн" нараду слухали керiвники усiх райдержадмiнiстрацiй, мiськвиконкомiв мiст обласного значення та голови об'єднаних територiальних громад.

Голова комiсiї Олег Мельчуцький зазначив, що основна мета перевiрки полягає в оцiнцi реального стану справ у сферi цивiльного захисту Кiровоградщини та у наданнi вiдповiдної методичної допомоги. Окрiм перевiрки документацiї, вiдпрацюють i практичну складову за вiдповiдними ввiдними.

Протягом тижня комiсiя працюватиме в управлiннi з питань цивiльного захисту ОДА, мiськвиконкомi Кропивницького, мiськвиконкомах та райдержадмiнiстрацiях Свiтловодського i Маловискiвського районiв, Олександрiвськiй РДА та у головному управлiннi ДСНС України в областi. Результати комплексної перевiрки узагальнять i обговорять 15 квiтня на пiдсумковiй нарадi в облдержадмiнiстрацiї.

184 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.