ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.04.2021 | 10:11

В області припинили дiяльнiсть осiб, якi розповсюджували психотропи пiд виглядом пiгулок для схуднення. ФОТО

В області припинили дiяльнiсть осiб, якi розповсюджували психотропи пiд виглядом пiгулок для схуднення. ФОТО

Працiвники управлiння по боротьбi з наркозлочиннiстю ДБН Нацiональної полiцiї України, вiддiл детективiв слiдчого управлiння полiцiї областi та вiддiл кiберполiцiї у Кiровоградськiй областi пiд процесуальним керiвництвом прокуратури областi задокументували незаконну дiяльнiсть п'яти осiб, якi здiйснювали реалiзацiю заборонених до немедичного вживання препаратiв. Про це повідомили у секторі комунікації поліції області.

За матерiалами слiдства, «продавцi» психотропних засобiв знаходили осiб, готових придбати «диво-препарат», здатний допомогти їм стати стрункiшими, отримували передплату, а потiм надсилали пiгулки покупцям за допомогою поштових сервiсiв.

Пiд час санкцiонованих обшукiв, якi проводили одночасно за шiстьма адресами, правоохоронцi виявили та вилучили кiлька тисяч банок та блiстерiв з десятками рiзних найменувань медичних препаратiв, чеки про грошовi перекази, записнi книжки з даними клiєнтiв, оргтехнiка, пластиковi платiжнi картки, кошти, отриманi вiд продажу психотропних засобiв.

Вказанi медичнi препарати, вiдповiдно до постанови Кабiнету мiнiстрiв України, вiднесли до перелiку наркотичних засобiв, психотропних речовин та прекурсорiв, i є забороненими до немедичного вживання.

Зразки вилучених препаратiв направили для проведення експертиз.

Полiцейськi продовжують розслiдування у рамках кримiнального провадження, розпочатого за ч.2 ст.307 Кримiнального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберiгання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобiв, психотропних речовин або їх аналогiв»

Санкцiя статтi передбачає покарання у виглядi позбавлення волi на термін вiд 6 до 10 рокiв позбавлення волi iз конфiскацiєю майна.

Читайте також: У Світловодську правоохоронцi вчергове викрили браконьєрiв 

334 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.