ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.05.2020 | 15:08

В області правоохоронцi затримали службову особу за одержання неправомiрної вигоди. ФОТО

В області правоохоронцi затримали службову особу за одержання неправомiрної вигоди. ФОТО

Працiвники слiдчого управлiння полiцiї областi та управлiння стратегiчних розслiдувань у Кiровоградськiй областi ДСР Нацполiцiї України, пiд процесуальним керiвництвом прокуратури областi, викрили у вчиненнi протиправних дiй керiвника одного з органiв мiсцевого самоврядування. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Кіровоградської області.

Встановили, що службова особа вимагала вiд громадянина кошти за видiлення земельних дiлянок сiльськогосподарського призначення загальною площею 20 гектарiв iз розрахунку 800 доларiв США за один гектар.

Сьогодні, 20 травня, керiвника органу мiсцевого самоврядування затримали при отриманнi ним частини неправомiрної вигоди у розмiрi 7 тисяч доларiв США.

Розслiдування у рамках кримiнального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозицiї, обiцянки або одержання неправомiрної вигоди службовою особою) Кримiнального кодексу України, триває.

У даний час проводяться невiдкладнi слiдчi дiї, вирiшують питання щодо повiдомлення про пiдозру та обрання запобiжного заходу у виглядi тримання пiд вартою.

155 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.